Tréninky

TRÉNINKOVÉ PROGRAMY

Beachvolejbal je jedním z nejvšestrannějších sportů, při kterém získáte pružnost, rychlost, sílu a obratnost a zároveň si užijete spoustu zábavy. Jde o velmi přirozený pohyb v písku, který je zdravý pro klouby, vazy a páteř.

Plážový volejbal je zároveň i sport, který je i na vrcholové úrovni šetrný k tělu, a proto jej lze hrát do vysokého sportovního věku. Kromě toho, že je beachvolejbal nádherný sport, pomáhá Vám formovat i krásnou atletickou postavu.

OTEVŘENÉ TRÉNINKY PRO ZAČÁTEČNÍKY

Tréninky probíhají v počtu max. 8 účastníků. Po rozběhání a protažení se věnujeme základům, to je herním činnostem jednotlivce, správnému volejbalovému postoji a pohybu v písku, technice odbytí obouruč vrchem, spodem a lobu. Vhodné pro ty, kteří nemají žádné zkušenosti s volejbalem.

OTEVŘENÉ TRÉNINKY PRO POKROČILÉ

Tréninky probíhají v počtu max. 8 účastníků. Během tréninku proběhne rozcvičení, základní posilování, soutěživé hry, nácvik volejbalové techniky,  procvičení herních situací a pohybu v poli. Více zaměřené na obranu a útok, proto je vhodné pro ty, kteří již ovládají základy volejbalu.

PÁTEČNÍ VOLNÁ HRA

Pro ty, kterým už nestačí tréninky, ale necítí se úplně na turnaj, je určena páteční volná hra. Hra je pro mírně pokročilé a pokročilé hráče, je možné přijít ve dvojici, ale také jednotlivě a spoluhráče si vybrat až na místě. Celou dobu je vám k dispozici trenér, který si s vámi při lichém počtu účastníků rád zahraje.

Cena: zima 250,-/osoba, léto 200,-/osoba. Lze využít permanentku 5+1 zdarma, kterou zakoupíte na místě.