Tréninky

TRÉNINKOVÉ PROGRAMY

Beachvolejbal je jedním z nejvšestrannějších sportů, při kterém získáte pružnost, rychlost, sílu a obratnost a zároveň si užijete spoustu zábavy. Jde o velmi přirozený pohyb v písku, který je zdravý pro klouby, vazy a páteř.

Plážový volejbal je zároveň i sport, který je i na vrcholové úrovni šetrný k tělu, a proto jej lze hrát do vysokého sportovního věku. Kromě toho, že je beachvolejbal nádherný sport, pomáhá Vám formovat i krásnou atletickou postavu.

OTEVŘENÉ TRÉNINKY

Otevřené tréninky pro dospělé jsou vypsány pro začátečníky a mírně pokročilé. Vybrat si můžete z dopoledních nebo večerních hodin. Připravujeme také tréninky pro maminky s hlídáním dětí. Tréninky probíhají v počtu max. 8 účastníků. Po rozběhání a protažení se věnujeme základům, tzn. správné házení a chytání míče, správný volejbalový postoj a pohyb v písku, technika prstů a technika bagru, až po pokročilejší techniky lobu, smeče, kobry, herní činnosti a pohyb v poli. Cena: 250,-/osoba

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Na individuální trénink mohou přijít jak jednotlivci, tak skupiny. Při pravidelném trénování není nutné, aby měla skupina stejné složení, je však vhodné, aby se scházeli hráči obdobné úrovně.

Lekce bude uspůsobena výkonnosti dané skupiny, můžete přijít jako úplní začátečníci i jako pokročilejší hráči. Během tréninku proběhne rozcvičení, základní posilování, soutěživé hry, nácvik volejbalové techniky a procvičení herních situací. Cena za hodinu tréninku je 400,- plus pronájem kurtu.

PÁTEČNÍ VOLNÁ HRA

Pro ty, kterým už nestačí jen tréninky, ale necítí se úplně na turnaj, je určena páteční volná hra. Můžete si přijít zahrát bez stresu z výhry nebo prohry a zdokonalit si tak hru. Hrajeme na jeden se do 21 bodů, pokaždé hrajete s jiným párem.

Hra je určena pro mírně pokročilé a pokročilé hráče, je možné přijít ve dvojici, ale také jednotlivě a spoluhráče si vybrat až na místě. Celou dobu je vám k dispozici trenér, který si s vámi při lichém počtu účastníků rád zahraje. Cena: 250,-/osoba