O nás

Představení areálu

Sport Vítkov je beachvolejbalový areál v krásném prostředí parku Pražského Vítkova s nádherným výhledem na centrum Prahy. Nabízí 5 beachvolejbalových kurtů a jeden antukový. Zázemí s barem, šatnami i záchody nyní prochází celkovou rekonstrukcí (přesto je vám stále k dispozici). Můžete se těšit na novou restauraci, terasu i dětské hřiště.
Areál funguje celoročně což znamená, že od září do dubna je na všech pěti kurtech postavena nová moderní přetlaková hala s odvětráváním, která je celou zimu vytápěná. Výhodou je i krytá zpevněná plocha, na které můžete pohodlně posedět. Kurty jsou osvětlené, proto je můžete využít ke hře až do 22:00.

TOMÁŠ LYLO, majitel areálu

S provozováním beachvolejbalového areálu má mnoho zkušeností. V roce 2004 stál při vzniku Beachklubu Pankrác, který vybudoval a několik let se podílel na jeho provozu. Po rozvázání spolupráce s Pankrácí se rozhodl jít vlastní cestou.
V roce 2015 ve spojení s TJ Sokol Žižkov postavil od nuly beachvolejbalový areál v parku Vítkov. Od počátku se stará o celou stavbu, provoz i údržbu. Tomáš je opravdu majitel srdcař a proto ho na areálu najdete za barem, na trénincích, za počítačem i s lopatou 🙂
Email: info@sportvitkov.cz – Telefon: 608 081 108

ONDŘEJ MICHÁLEK, šéftrenér areálu

Odehrál profesionálně 15 sezón za mnoho českých i zahraničních klubů. Po ukončení volejbalové kariéry začal působit jako šéftrenér Beachklubu Ládví. Během 5ti let vybudoval největší mládežnický volejbalový oddíl v Praze.
Od června letošního roku se stará o sportovní stránku Club Sport Vítkov. Vede kroužky pro děti, otevřené tréninky pro dospělé a turnaje. Připravuje pro vás kempy na Vítkově, v Poděbradech či Itálii a vymýšlí tématické akce na areálu pro děti i dospělé.
Email: ondra@michalek-beach.cz – Telefon: 605 218 056

JAN DUMEK, trenér

Od roku 2008 je reprezentantem ČR v bechvolejbalu, je mistrem ČR z roku 2011 a dále několikanásobným medailistou z MČR po boku hráčů V. Berčíka, P. Kubaly, R. Kufy a M. Tichého. Honza byl hrajícím asistentem nejprve Andrei Tomatise a později Lenky Háječkové u reprezentačního týmu mužů. Pracoval pro ČVS a je autor většiny legislativních dokumentů týkajících se beachvolejbalu a dalších projektů systémového rozvoje. Honza je s areálem spojený už od jeho vzniku a vede beachkempy pro pokročilé a výkonnostní hráče.
Email: jandumek@gmail.com  – Telefon: 603 570 747

SOŇA SKŘÍPSKÁ, trenérka dětí

Soňa začala s šestkovým volejbalem v 11 letech a aktivně se mu věnovala přes 20 let jako nahrávačka TJ Neratovice v II.lize a krajském přeboru I.třídy. Poslední 4 roky pracovala jako trenérka dětí šestkového volejbalu v Neratovicích.
Beachvolejbal hraje 10 let a je absolventkou trenérského školení III.třídy. Soňa je vedle sportovkyně také pedagog volného času a miluje práci s dětmi. Je naší novou posilou jako trenérka kroužků a děti ji doslova zbožňují 🙂
Email: s.hainova@centrum.cz  – Telefon: 604 683 655