O nás

Představení areálu

Sport Vítkov je beachvolejbalový areál v krásném prostředí parku Pražského Vítkova s nádherným výhledem na centrum Prahy. Nabízí 5 beachvolejbalových kurtů a jeden antukový. Zázemí s barem, šatnami i záchody nyní prochází celkovou rekonstrukcí (přesto je vám stále k dispozici). Můžete se těšit na novou restauraci, terasu i dětské hřiště.
Areál funguje celoročně což znamená, že od září do dubna je na všech pěti kurtech postavena nová moderní přetlaková hala s odvětráváním, která je celou zimu vytápěná. Výhodou je i krytá zpevněná plocha, na které můžete pohodlně posedět. Kurty jsou osvětlené, proto je můžete využít ke hře až do 22:00.

TOMÁŠ LYLO, majitel areálu

S provozováním beachvolejbalového areálu má mnoho zkušeností. V roce 2004 stál při vzniku Beachklubu Pankrác, který vybudoval a několik let se podílel na jeho provozu. Po rozvázání spolupráce s Pankrácí se rozhodl jít vlastní cestou.
V roce 2015 ve spojení s TJ Sokol Žižkov postavil od nuly beachvolejbalový areál v parku Vítkov. Od počátku se stará o celou stavbu, provoz i údržbu. Tomáš je opravdu majitel srdcař a proto ho na areálu najdete za barem, na trénincích, za počítačem i s lopatou 🙂
Email: info@sportvitkov.cz – Telefon: 608 081 108

ONDŘEJ MICHÁLEK, šéftrenér areálu

Odehrál profesionálně 15 sezón za mnoho českých i zahraničních klubů. Po ukončení volejbalové kariéry začal působit jako šéftrenér Beachklubu Ládví. Během 5ti let vybudoval největší mládežnický volejbalový oddíl v Praze.
Od června letošního roku se stará o sportovní stránku Club Sport Vítkov. Vede kroužky pro děti, otevřené tréninky pro dospělé a turnaje. Připravuje pro vás kempy na Vítkově, v Poděbradech či Itálii a vymýšlí tématické akce na areálu pro děti i dospělé.
Email: ondra@michalek-beach.cz – Telefon: 605 218 056

NICOLE DOSTÁLOVÁ, trenérka

Nicole se aktivně věnuje beachvolejbau od 15 let a už v 17 letech se poprvé dostala do juniorské reprezentace. Je účastnicí mládežnických šampionátů ME U20/U22, MS U21. Nicole je Akademickou mistryní republiky pro rok 2017.
Trénování se věnuje od roku 2014, kdy začínala pod Ondrou Michálkem v Beachklubu Ládví a dále působila v Beachklubech ve Střešovicích a na Pankráci. Od května 2018 se přidala do našeho týmu na Vítkově, kde vede tréninky, turnaje i beachvolejbalové kempy 🙂
Telefon: 605 862 492