Kroužky

Kroužky

Od února 2019 začíná v Club Sport Vítkov druhé pololetí beachvolejbalových kroužků pro děti od 6 do 19 let, které jsou vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé. Přijďte si vyzkoušet první hodinu zdarma a následně se můžete přihlásit do pololetního kroužku.

Kroužky jsou zaměřené na všeobecný pohybový rozvoj a základy beachvolejbalu. Pohyb v písku je pro děti přirozený a zábavný. Tréninky budou probíhat v časech od 15 do 18 hod v uzavřených skupinkách, rozdělených podle věku a výkonnosti. Vše pod vedením Ondry Michálka a Nicole Dostálové.

Termíny:

Od 1.února začíná druhé pololetí beachvolejbalových kroužků.

Děti přijímáme v průběhu celého školního roku! (Zaplatíte jen poměrnou část.)

Přijďte si vyzkoušet první hodinu zdarma! Od pondělí do čtvrtka probíhají od 15 do 18 hodin pravidelné kroužky. V těchto časech se můžete přijít podívat, vyzkoušet a informovat se o trénincích pro děti.

Hodiny:

Pondělí, úterý, středa a čtvrtek

Děti 6-10 let: 15-16hod

Děti 10-14 let: 16-17hod

Děti 15-19 let: 17-18hod

Místo:

Kroužky budou probíhat v beachvolejbalovém areálu Sport Vítkov. Od října bude na kurtech postavena vyhřívaná přetlaková hala, ve které budou probíhat tréninky za jakéhokoliv počasí.

Cena:

3 000,-/pololetí (V ceně jsou tréninky dvakrát týdně a klubové tričko)

1 500,-/pololetí (V ceně je trénink jednou týdně a klubové tričko)

Registrace:

V případě zájmu o pravidelný kroužek na školní rok 2018/2019 nás přijďte navštívit do našeho areálu. V případě dotazů nás taktéž můžete kontaktovat na mailu: ondra@michalek-beach.cz nebo na telefonu: 605 218 056.